Dekoracje kościoła Szczecin

Dekoracje kościoła Szczecin

Dekoracje kościoła Szczecin

dekoracje kościoła SzczecinDekoracje kościoła na śluby oraz inne uroczystości kościelne to jedna z głównych specjalności, które wykonuje firma florystyczna Kwiatami Szyte. W swojej codziennej pracy towarzyszy nam motto „Udekorujemy Twoje Marzenia” i z całą mocą staramy się kierować tymi słowami. Każda Panna Młoda ma jakieś swoje wyobrażenie o tym, jak miałby wyglądać jej wymarzony ślub. Jaką będzie miała suknię, buty, wyobraża sobie i planuje misterne uczesanie na ten dzień, myśli również jak miałby wyglądać kościół i sam ołtarz, na którym powie sakramentalne „tak”. My staramy się te marzenia najpierw przetworzyć na projekty, a potem urzeczywistnić poprzez realizację tych projektów.

W rozmowach, które przeważnie odbywamy z przyszłą Panną Młodą (przyszli małżonkowie wykazują jakoś mniejsze zainteresowanie i pozostawiają przeważnie kwestię dekoracji paniom 😉 ), uzyskujemy informacje o tym jak miałby wyglądać kościół w dniu ślubu. W czasie konsultacji staramy się doradzić w kwestii kolorów i rodzaju kwiatów, oraz samych kompozycji, które mają być wykorzystane. Kolorem dominującym na ślubie jest oczywiście biel, ale staramy się ją zawsze przełamać inną delikatną barwą. Trzymamy się raczej kolorów natury, kolorów w jakich występują kwiaty i rośliny ozdobne.

Najważniejszym punktem kościoła, nie tylko w dniu ślubu, jest oczywiście ołtarz. Miejsce, na które zwrócone są oczy wszystkich gości, musi wyglądać perfekcyjnie. Przystrajanie ołtarza na uroczystości zaślubin, to jedna z ważniejszych czynności przy dekorowaniu kościoła i na niej najbardziej się skupiamy.

No Comments

Post A Comment