Dekoracje weselne Szczecin

Dekoracje weselne Szczecin

Dekoracje Weselne Szczecin

dekoracje weselne SzczecinDekoracje weselne są nieodzowne na każdej uroczystości weselnej. Potraficie sobie wyobrazić salę weselną bez żadnych dekoracji kwiatowych czy jakichkolwiek innych? Raczej nie ma takiej możliwości prawda? No właśnie. I tu zaczyna się rola florystki, która wplecie w Waszą imprezę nieco kwiatowej magii. Osoba wykonująca profesjonalne usługi florystyczne zaprojektuje i przygotuje dekorację wejścia na salę weselną, kompozycje na stoły weselne, ściankę za stołem Pary Młodej. Dekoracje na sali weselnej to oczywiście nie tylko kwiaty, to również dekoracje stołów, baru, krzeseł i ław w sali, gdzie odbywać się będą uroczystości weselne.

Firma dekoratorska zapewni również ozdobne podtalerze, etykiety na butelki weselnego alkoholu, ozdobne menu, winietki z imionami gości. Przygotuje również i umieści przy wejściu odpowiednio udekorowany plan usadzenia gości weselnych. Korzystając z naszych usług macie zapewnione wszystkie te rzeczy, a także o wiele więcej. A przede wszystkim macie to, co jest bezcenne dla Państwa Młodych na weselu, spokojną głowę, żebyście nie musieli się o nic martwić. Przypilnujemy, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, goście trafili na zaplanowane miejsca przy stołach, oraz otrzymali przegotowane wcześniej drobne upominki.

Konsultacje w sprawie dekoracji

Wszystkie dekoracje przeważnie projektujemy we współpracy z naszymi klientami, chyba, że chcą się zdać całkowicie na naszą wyobraźnię i inwencję twórczą. Wtedy opracowujemy wystrój według bardzo ogólnych założeń przekazanych nam przez Młodą Parę, przedstawiając kolejne pomysły i fazy wykonania. Konsultacje służą temu, abyśmy byli pewni, że w zamówionych projektach podążamy w pożądanym kierunku. Ważne dla nas jest również, aby nasze wizje pokrywały się z wyobrażeniem klientów. Dekoracje weselne Szczecin, dlatego, że działamy w Szczecinie i najbliższych okolicach.

Jeśli chcesz, również dla Ciebie wykonamy piękne dekoracje z kwiatów na dowolną uroczystość kościelną lub imprezę rodzinną. Wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego lub zadzwonić, ustalimy wspólnie zakres działania i termin realizacji. Konsultacja w sprawie dekoracji nic Cię nie kosztuje i zajmuje tylko chwilę, a z pewnością już po krótkie rozmowie będziesz się lepiej orientować w temacie.

No Comments

Post A Comment