Nasze dekoracje weselne

Kwiatami szyte dekoracje weselne

Nasze dekoracje weselne

Oto nasza realizacja, która powstała dzięki współpracy wielu ludzi z branży ślubnej i nie tylko. Każdy z nas zajmował się swoją domeną podczas tej realizacji, starając się przy tym dać z siebie wszystko. Na fotografiach, wykonanych przez FotoSobotka, możecie podziwiać rezultaty tych starań.

Agata z Dominiką opracowały całą poligrafię ślubną, dopracowując ją w każdym najdrobniejszym szczególe. Dzięki nim właśnie powstało piękne menu weselne, opisy stołów, zaproszenia.

Ania pieczołowicie układała kwiaty na swoich wypiekach, a wszyscy wokół ledwo powstrzymywali się, żeby się na te słodkości nie rzucić już w momencie układania do zdjęć 😉 Pychotka! I faktycznie, potwierdzamy, smakowały tak jak wyglądały, czyli bosko!!!

 Viola dzielnie malowała nasze modelki, każdy kontur, dobór cieni idealnie pasował do każdej sukni ślubnej. Magda z precyzją i zaangażowaniem zakładała sukienki, doradzała i czuwała nad każdym załamaniem materiału?‍♀️i na koniec ONI…..❤️❤️❤️Natalia i Piotr uwiecznili cała pracę zespołu❤️❤️❤️było dużo śmiechu pozytywnej energii i Valeryia piękna modelka, od której nie można oderwać oczu? I Wy popatrzcie i oceńcie sami?‍♀️ Jak dla nas, powiemy nieskromnie, bajka. Całość realizacji odbywała się U Śnieżków, gdzie zawsze każda impreza jest udana. Sprawdziliśmy to już nie raz.

Oto ekipa, która pracowała nad wykonaniem całości:
Modelka Valeryia Papylina
Makijaż i fryzura Viola Popek
Kwiaty (żywe, prawdziwe!!!), dekoracje Kwiatami Szyte
Papeteria Niebko design – pracownia zaproszeń
Słodkości Czekolada&Marcepan
Topery Malinowa Beza
Suknie SISI Bridal
Miejsce @uŚnieżków
Film Piotr Lipski
Zdjęcia FotoSobotka

No Comments

Post A Comment